8 605 99998 | Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Kalėdiniai „Tele2“ pasiūlymai: pasirūpinkite dovanomis iš anksto ir šventes pasitikite be rūpesčių

Laiko iki Kalėdų liko nedaug, tad visi jau pradeda dairytis kalėdinių dovanų savo artimiesiems. Mobiliojo ryšio operatorius „Tele2“ paruošė daugybę puikių pasiūlymų tam, kad kalėdinių rūpesčių būtų mažiau, o šventinių džiaugsmų – daugiau.

Skaityti daugiau...

Savitarnos plovykla „H2Auto“ Marijampolėje: nauji pasiūlymai verslui

Per šešerius metus įsitvirtinęs Lietuvos privačių klientų rinkoje, savitarnos plovyklų tinklas „H2Auto“ numato tolimesnę paslaugų plėtrą. Pasak įmonės atstovų, klientus pavyksta pritraukti patogiu, išmaniu aptarnavimu, kokybiškomis paslaugomis bei konkurencingais pasiūlymais. 

Skaityti daugiau...

Valstybė (mes) neteko apie 250 mln. eurų – Seimui tai neįdomu?

Evaldas Magelinskas,
Nacionalinės lošimų ir žaidimų verslo asociacijos prezidentas

Šių metų balandžio 11 dieną Nacionalinė lošimų ir žaidimų verslo asociacija (NLŽVA) Seimo Valdybai pateikė viešais, oficialiais duomenimis paremtus skaičiavimus apie reikšmingus valstybės (mokesčių mokėtojų) finansinius praradimus, tačiau nei Seimo Valdyba, nei Seimo Biudžeto ir finansų komitetas į tai nesureagavo. Rugpjūčio mėnesį paskelbti naujausi 2022 metų duomenys apie loterijų ir lošimų organizatorių rezultatus atskleidžia tolesnį situacijos prastėjimą viešųjų finansų praradimo prasme.

Skaityti daugiau...

Kaip taupyti šilumą?

Energijos išteklių kainoms siekiant rekordines aukštumas, ekspertai ragina nelaukti šaltojo sezono, bet imtis priemonių, kurios padėtų sutaupyti šilumą namuose, įstaigose ar verslo įmonėse. Kiek teks mokėti už šilumos energiją artėjantį šildymo sezoną, priklauso ne vien nuo šilumos kainos ar lauko oro temperatūros, bet ir nuo efektyvaus šilumos suvartojimo pastatuose. Tad kaip sumažinti šilumos nuostolius? 

Skaityti daugiau...

„Tele2“ pristatė grojaraščius visai Lietuvai: ar žinote, kaip skamba Suvalkija?

Mobiliojo ryšio operatorius „Tele2“ padovanojo specialius grojaraščius Lietuvai – komiko ir laidų vedėjo Pauliaus Ambrazevičiaus sudaryti dainų sąrašai yra dedikuoti 5 regionams. Grojaraščius rasite „Spotify“ platformoje „Tele2 Laisvas“ paskyroje. Šie dainų sąrašai sukurti neatsitiktinai – plačiausią mobilųjį 4G „Laisvą internetą“ dabar galima įsigyti pasinaudojus išskirtiniais kainų pasiūlymais.

 

Skaityti daugiau...

Platus užmojis: „Tele2 Laisvo interneto“ reklamoje tilpo visa Lietuva

Plačiausiai veikiantis internetas Lietuvoje – nuo didžiausių miestų iki atokiausių kaimelių, kad ir kur gyvenate, „Tele2 Laisvas internetas“ veikia ten, kur jūsų namai. Operatoriaus suteikiamą laisvę naršyti visoje Lietuvoje pabrėžia „Tele2“ reklama.

Skaityti daugiau...

Renkatės interneto tiekėją? „Tele2“ klientams siūlo plačiausią tinklą ir specialius kainų pasiūlymus

Jeigu renkatės mobiliojo interneto paslaugų tiekėją, svarbu ne tik gigabaitų kiekis, bet ir paslaugų kaina bei techniniai kriterijai. Ieškantiems geriausio varianto, mobiliojo ryšio operatorius „Tele2“ turi specialų pasiūlymą – operatorius klientams užtikrina plačiausią tinklą ir siūlo išskirtines kainas „Laisvo interneto“ paslaugoms.

Skaityti daugiau...

Langų remonto specialistai informuoja: „Jūsų pinigai išskrenda per langus!“

Lietuvių patarlė sako: roges ruošk vasarą, o ratus žiemą. 

Skaityti daugiau...

Sutaupykite su „Tele2“: operatorius mažina populiariausių savo planų kainas

Mobiliojo ryšio operatorius „Tele2“ naujiems ir esamiems klientams siūlo būdą sutaupyti – populiariausi pokalbių ir interneto planai prieinami už rekordiškai mažą kainą. Šiuo metu sudarę ar pratęsę sutartį klientai už kasdienes ryšio paslaugas net iki dvejų metų mokės mažiau nei įprastai. 

Skaityti daugiau...

Puslapis 1 iš 2

Scroll to top