8 605 99998 | Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Atvyko genijai ne visiems laikams

Vytautas ŽEMAITIS. „Ne sutvarkyti parkai ir gatvės, bet gerai apmokamos darbo vietos žmones skatina pasilikti regione“, - pareiškė ūkio ministras Virginijus Sinkevičius, lankydamasis Marijampolėje. Vizitą organizavo mūsų savivaldos darbu nusivylę Seimo nariai Dainius Gaižauskas ir Kęstutis Mažeika.

Pastarasis, matyt, nusivylimo skatinamas, artėjančiuose savivaldos rinkimuose ketina taikyti į  mero postą. Tiesa, pasilikdamas atsarginį išėjimą – kandidatuos taip, kad, pralaimėjęs savivaldybės vadovo kėdę, liktų Seimo nariu.

Jo kolega D. Gaižauskas apgailestavo, kad butaforinė opozicija (kuriai kažkodėl priklauso ir seimūno partietis) nieko nenuveikė, kad verslui Marijampolėje būtų geriau. Žinoma, apsimelavo, jei taip būtų, nei Danijos langų gamintojai, nei „McDonald‘s“ į mūsų miestą nė nosies nekištų.

Nekalbant jau apie milijonus eurų. 

Kai kas šiame tekste iš D. Gaižausko biuro paskleistos informacijos. Iš jos ir ūkio ministro citata. Valdančiosios daugumos atstovo mintis labai originali. Vietos verslininkai, savivaldybės vadovai pagaliau turėjo suprasti, kad mieste reikia ne grožio, o didinti atlyginimus. Kaip? Pavyzdžiui, steigiant  daugiau skalbinių džiovyklų. Šios srities patirties Marijampolėje yra sukaupęs vienas ministro vizito organizatorių. 

Komentuokite

Rašyti komentarą kaip svečias

0
  • Komentarų nerasta
Scroll to top