8 605 99998 | Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Duonos kvapo sumažėjo...

Vytautas ŽEMAITIS. Gyvuoti tyliai baigė paskutinė Marijampolėje Vytauto Giraičio kepyklos parduotuvė. Jos nebeliko prekybos centre Dariaus ir Girėno gatvėje. Šiemet čia pradėjo mažėti pardavėjų – jos teigė laiku nesulaukiančios atlyginimų, po to parduotuvė uždaryta remontui.

Prie durų kurį laiką  kabėjo skelbimas su atsiprašymu už laikinus nepatogumus ir telefono numeriu, kuriuo galima užsisakyti konditerijos gaminių. Galop nuo vitrinų buvo nuimta kepyklos reklaminė atributika ir radosi skelbimas apie nuomojamas patalpas.

Ar tai prekybos ir gamybos pabaiga, ar laikini sunkumai, išsiaiškinti nepavyko, nes įmonės savininkas nekelia telefono ragelio. Svetainės www.rekvizitai.lt  duomenimis, V. Giraičio gamybos ir komercijos įmonė lapkritį buvo skolinga „Sodrai“ beveik 7 500 eurų, įmonėje nedirbo nė vienas apdraustas darbuotojas (liepą apdraustų buvo 15).

Prieš ketvirtį amžiaus veiklą pradėjusios V. Giraičio kepyklos produkcija buvo puikiai žinoma ir aukštai vertinama Marijampolėje. Anot įmonės interneto svetainės, kuri taip pat neveikia, duonos ir pyrago gaminiai produktai iš aukščiausios kokybės žaliavų, natūraliai rauginami ir brandinami. Sūduvos sostinės strateginėse vietose, pavyzdžiui, šalia prekybos centrų ir juose savo laiku veikė net aštuonios firminės parduotuvės. Jų V. Giraitis buvo atidaręs Alytuje, Prienuose.

Sunku spręsti, kodėl viskas pasisuko taip, kaip pasisuko, tačiau neabejotinai įtakos turėjo smarkiai išaugusi duonos ir pyrago gaminių pasiūla. Prekybos centruose taip pat rasi platų asortimentą   sveikuoliškos ir kitokios duonos, o kai jos gamybos apimtys didžiulės, galima ir kainą nustatyti tokią, kad dažnas pirkėjas kitur gero neieškos. 

Scroll to top