8 605 99998 | Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

„Mantingos“ vadovas: kiekvieną darbuotoją priimame lyg į šeimą

Duonos, užkandžių ir šaldytų gaminių gamintojos „Mantingos“ produkcijos rasime bemaž kiekvienoje šalies parduotuvėje, tad jos pristatinėti nereikia. O kas slepiasi už įmonės durų? Niekas apie tai geriau nepapasakos, nei įmonės vadovas Mantas Agentas. Jis neslepia –  kiekvienas čia įsidarbinęs patenka į aplinką, kuri yra lyg šeimoje. Darbuotojai vertina rodomą rūpestį ir dėmesį, o įmonėje yra šimtai tokių, kurie stažą vienoje darbovietėje skaičiuoja jau dešimtmečiais.

Išbandė bandelių fasuotojo darbą

M. Agento beveik visas sąmoningas gyvenimas sukosi aplink „Mantingą“ – dar būdamas vaikas jau buvo įtrauktas į šeimos verslą. „Pirmas darbas, susijęs su „Mantinga“, buvo ir smagus, ir atsakingas – būdamas septynerių su seserimi jau pozavau bandelių reklamoje. Tai reprezentuoti įmonę mokausi jau kelis dešimtmečius“, –  šypsosi jis.  

Būsimajam vadovui teko laiptelis po laiptelio nueiti visą kelią. Būdamas paaugliu, jis pradėjo dirbti ceche, kur fasavo bandeles. Studijų metu gautas žinias jau taikė dirbdamas projektų vadovu, kur buvo atsakingas už duomenų patikimumą. Įgavęs reikiamos patirties, pradėjo kuruoti rinkodaros ir pardavimų sritį. O 2019 m. perėmė vadovavimą įmonei.  

„Panašias darbines patirtis turi ir kiti vadovai – yra išbandę įvairius darbus įmonėje.  Kai nueini įmonėje tokį kelią, visai kitaip į viską žiūri – už skaičių matai gyvus žmones. Manau, kad tokios patirtys itin prisideda prie šeimos vertybėmis grįstų santykių tarp kolegų kūrimo. Ir tai nėra tik tušti pažadai. Štai neseniai padaryta darbuotojų apklausa parodė, kad labiausiai darbuotojai „Mantingoje“ vertina gerus santykius su kolegomis. Vadinasi, judame teisinga kryptimi“, –  sako jis.

Tampa mantingiečiais

Vadovo žodžius puikiai iliustruoja ir skaičiai. Daugiau nei trys šimtai darbuotojų „Mantingoje“ dirba daugiau nei 10 metų. Yra ir tokių, kurie skaičiuoja kelis dešimtmečius darbo stažo vienoje darbovietėje. „Didelė dalis darbuotojų su įmone yra nuo pat pradžių, kartu mokėsi, augo, tapo artimais tarpusavyje, kaip didelės šeimos nariai. Vadiname save mantingiečiais ir taip jaučiamės. Maža to, mantingiečiais laikomi ir kolegų šeimos nariai, kuriuos per bendras veiklas stengiamės įtraukti į įmonės gyvenimą“, –  sako  jis.

Rūpestis darbuotojais atsispindi ir įmonės veiksmuose. Darbuotojus, kurie gyvena toliau, įmonė nuveža ir parveža iš darbo, jiems mokami motyvaciniai priedai. Darbo metu jie yra vaišinami pietumis, kava, arba ir įvairiais saldėsiais. „Mantingos“ darbuotojai taip pat gali pasinaudoti nuolaidomis įmonės produkcijai įsigyti. Rūpinantis darbuotojų saugumu, darbuotojai yra apdrausti nuo nelaimingų atsitikimų visame pasaulyje ir darbo metu, ir po darbo valandų.

„Gyvenimas nesibaigia už įmonės vartų. Mums svarbu, kad darbuotojai jaustų nuolatinį rūpestį. Tad kartu su jais pažymime svarbius gyvenimo momentus:  įteikiame dovanas gimtadienių proga, gimus vaikui. Rūpinamės mantingiečių laisvalaikiu – organizuojame renginius, į kuriuos stengiamės įtraukti darbuotojų šeimas. Ypatingą dėmesį skiriame ir kolegų vaikams: organizuojame jiems stovyklas, dalinai kompensuojame būrelius. Apdovanojame geriausiai besimokančius mantingiečių vaikus, taip pat padedame vaikus išleisti į pirmąją klasę, organizuojame šventes, skirtas vaikų pasiekimams paminėti“, –  pasakoja vadovas.

Taip pat, skatinant kolegiškumą, įmonė apmoka transporto išlaidas darbuotojams nusprendus vykti į ekskursijas. Darbuotojams buriantis į bendraminčių klubus, „Mantinga“ prisideda prie jų finansavimo.

Siūlo atrasti save „Mantingos“ šeimoje

„Mantinga“ yra sparčiai besiplečianti įmonė, produkciją gabenanti jau kone į 40-į pasaulio valstybių. Klausiame M. Agento, kaip pavyksta nepasimesti kelio šioje spartoje? „Mums nepasiklysti padeda pagrindinės įmonės vertybės. Tai kūrybiškumas, lankstumas ir atsakingumas. Ir būsimiems darbuotojams keliamas lūkestis, kad jie vadovautųsi panašiomis vertybėmis. Taip pat norėtų augti. Juk augantis darbuotojas ir yra augančios įmonės priežastis“, – sako jis.

Norintiems prisijungti prie „Mantingos“, šiuo metu įmonė siūlo atviras sandėlininko, elektrošaltkalvio, fasuotojo, operatoriaus bei krovėjo pareigybes. Dėl spartaus augimo nuolat atsiranda ir kitų laisvų darbo vietų – jas pasitikrinti galite internete, adresu https://www.mantinga.lt/lt/karjera.

M. Agentas ieškančius savo profesinio kelio arba norinčius jį pakeisti ragina prisijungti prie „Mantingos“ darbuotojų šeimos. „Esame sparčiai auganti įmonė, todėl visada turime ką pasiūlyti, net jei jūsų gyvenimo aprašymas neatitinka šiuo metu viešai skelbiamų laisvų darbo pozicijų. Tiesiog reikėtų susisiekti su mūsų atsakingais darbuotojais ir paaiškinti jiems jūsų karjeros lūkesčius ir siekius. Tikiu, kad atrasite save „Mantingos“ šeimoje, kaip tai padarė šimtai mantingiečių“, – sako M. Agentas.
-------------------------------------
Nori prisijungti prie „Mantingos“ darbuotojų šeimos? Susisiekite su mumis!
Telefonu: 8-343-97799
el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

--------------------------------------

Scroll to top