Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Perkant „Pildyk“ SIM kortelę – galimybė rasti vieną iš 1000 auksinių bilietų: nemokami neriboti skambučiai, SMS ir internetas

Artėjantys mokslo metai primena iš anksto pasirūpinti nebrangiu, bet kokybišku mobiliuoju ryšiu tiek mokymuisi ar darbui, tiek laisvalaikiui. Dabar – pats geriausias metas įsigyti naują SIM kortelę, nes „Pildyk“ skelbia pasiūlymą su neįtikėtinomis staigmenomis: perkantys išankstinio mokėjimo planą gali laimėti visiškai nemokamus ir neribotus skambučius, SMS ir GB visiems metams.

Skaityti daugiau...

Girti vairuotojai keliuose: situacija pasikeis, kai prie to prisidėsime kiekvienas

Nors už vairavimą išgėrus kai kuriais atvejais gresia net baudžiamoji atsakomybė, tai nuo pažeidimų neatgraso. Jau eilę metų statistika laikosi panaši – policija prie vairo sulaiko virš 10 tūkstančių girtų vairuotojų per metus. Kodėl griežta atsakomybė neatgraso kai kurių vairuotojų nuo polinkio sėsti prie vairo išgėrus? Apie tai plačiau kalbamės su Vytauto Didžiojo universiteto Psichologijos katedros docente Laura Šeibokaite.

Skaityti daugiau...

Atnaujinkite savo plastikinius langus vasarą bei pakeiskite virtuvės lango užuolaidas į šiuolaikinius langų roletus su 20 proc. nuolaida

Lietuvių patarlė sako: roges ruošk vasarą, o ratus žiemą!

Skaityti daugiau...

Atnaujinkite savo plastikinius langus bei papuoškite savo interjerą naujais klasikiniais roletais

Lietuvių patarlė sako: roges ruošk vasarą, o ratus žiemą!

Norėdami kokybiškai ir šiltai  gyventi, kvėpuoti švariu oru, pasikeiskite langų tarpines ir įsirenkite kokybiškas orlaides.

Skaityti daugiau...

Įrenginių priežiūra vienose rankose: „Tele2“ salonuose ekspertai telefonus išvalys nuo virusų ar atkurs pamirštus slaptažodžius

Ar žinojote, kad „Tele2“ salonuose galite ne tik pasikonsultuoti visais rūpimais klausimais, bet ir pasinaudoti kitomis įrenginių priežiūros paslaugomis? Čia dirbantys ekspertai naudojimui gali paruošti naują įrenginį, išvalyti jau naudojamą telefoną nuo virusų, atnaujinti programinę įrangą ar suteikti kitas su sklandžiu įrenginių naudojimu susijusias paslaugas.

Skaityti daugiau...

„Pildyk“ klientams – dovanos kasdien: laimėkite daiktus iš naujausios K. Meschino kolekcijos

Dovanos kasdien? Sukurtos pačios Karolinos Meschino? Ir dar beveik be pastangų? Taip! Išankstinio mokėjimo paslaugos „Pildyk“ klientams šypsosi sėkmė – prizus kasdien galima laimėti nutrynus specialią virtualią žaidimo kortelę „Pildyk“ programėlėje arba www.pildyk.lt svetainėje.

Skaityti daugiau...

Pavojų eismo saugumui kyla ne vien viršijus greitį

Greitį ribojantys ženklai statomi atsižvelgiant į kelio ruožo avaringumą, dangos būklę, reljefą ir panašiai. Tačiau vairuotojai nebūtinai turi spausti maksimaliai leistinu greičiu, svarbiausia, kad jų pasirinktas greitis būtų saugus. Nors greičio viršijimas yra dažniausias pažeidimas keliuose, tačiau pasitaiko ir vairuotojų, kurie važiuoja lėčiau, nei leidžiama, nors tam nėra jokių objektyvių priežasčių. O tai, ekspertų teigimu, taip pat pavojinga.

Skaityti daugiau...

Kam mokėti daugiau, kai „Tele2“ pigiau? Operatorius mažina populiariausių interneto ir 5G planų kainas

Didžiausias mobilaus ryšio operatorius Lietuvoje „Tele2“ mažina populiarių interneto ir pokalbių planų kainas savo klientams. Dabar klientai už kasdienes ryšio paslaugas net iki dvejų metų mokės mažiau.

Skaityti daugiau...

Šią vasarą mėgaukitės pigiais „Tele2“ 5G namų interneto pasiūlymais: pirmi 6 mėnesiai – nemokami!

Mobiliojo ryšio operatorius „Tele2“ ir toliau sparčiai plečia 5G tinklą, kad naujosios kartos ryšiu galėtų mėgautis dar daugiau savivaldybių. „Tele2“ 5G namų interneto planas dabar kainuoja mažiau, o pirmus 6 mėnesius jį galite išbandyti nemokamai.

 

Skaityti daugiau...

Puslapis 1 iš 3

Scroll to top