8 605 99998 | Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Redakcijos tinklaraštis

Šeštadienį visus sukvies - ,,Didžioji kalėdinė Marijampolės mugė“

Žiemą Marijampolės miesto gyventojai ir svečiai pasitiks tikrai ypatingai. Jau šeštadienį  Marijampolės kultūros centre, adresu Vilkaviškio gatvė 2, vyks „Didžioji kalėdinė Marijampolės mugė“. Išskirtiniai gaminiai, gardus maistas, šventinės dekoracijos ar drabužiai – viską rasite vienoje vietoje. Pirmąją žiemos dieną nuo 10 iki 16 val. Marijampolės kultūros centras vienai dienai virs kalėdiniu miesteliu po stogu!

Skaityti daugiau...

Komentaras (0) Peržiūros: 286

Atvyko genijai ne visiems laikams

Vytautas ŽEMAITIS. „Ne sutvarkyti parkai ir gatvės, bet gerai apmokamos darbo vietos žmones skatina pasilikti regione“, - pareiškė ūkio ministras Virginijus Sinkevičius, lankydamasis Marijampolėje. Vizitą organizavo mūsų savivaldos darbu nusivylę Seimo nariai Dainius Gaižauskas ir Kęstutis Mažeika.

Skaityti daugiau...

Komentaras (0) Peržiūros: 540

Kas ką tampo už ūsų

Vytautas ŽEMAITIS. „Žiniasklaidos laisvę ir nepriklausomybę už ūsų tampo politikai ir verslas“ - praėjusį šeštadienį paskelbė laikraštis „Suvalkietis“. Nors nesu suvalkietis, neturiu ūsų, tačiau šiek tiek prisidedu prie žinių sklaidos (žiniasklaidos). Kad ir tuo, ką čia parašiau. Prieš tai kartu su apskrities laikraščiu pasidžiaugęs, kad Lietuvos žiniasklaida yra laisvesnė už Austrijos, Didžiosios Britanijos,  Prancūzijos ir Ispanijos.

Skaityti daugiau...

Komentaras (0) Peržiūros: 935

Konstruktyvus dialogas nulemia geriausią sprendimą

Marijampolės J.Totoraičio progimnazijoje matome gražų socialinio dialogo pavyzdį – šios progimnazijos direktorė Gražina Jakovickienė su profesinių sąjungų atstovais pasiekė visiems progimnazijos darbuotojams naudingą susitarimą dėl darbo užmokesčio sistemos. Šis socialinio dialogo pavyzdys parodo, kaip per derybas užtikrinama abiejų šalių lygybė ir vienodos galimybės teikti pasiūlymus ar sąlygas.

Skaityti daugiau...

Komentaras (0) Peržiūros: 370

Jan Maciejevski: Nulinė tolerancija bet kokiam vaiko teisių pažeidimui - tokia yra tarnybos pozicija

Daugiau nei dvi savaites Lietuva gyvena pagal naujas vaiko teisių apsaugos taisykles, o atsakomybė už vaiko teisių apsaugos specialistų darbą perėjusi Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybai. Ar Lietuvos vaikai nuo šiol bus saugūs, papasakojo tarnybos vadovas Janas Maciejevskis.

Skaityti daugiau...

Komentaras (0) Peržiūros: 561

O kada ir čia bus gana?

Vytautas ŽEMAITIS. Artėjanti kovo 11-oji  pirmą kartą per keletą metų nebus tinkama apsipirkti Lenkijoje. Ir ne dėl to, kad tautiečiai, minintys (o kas ir ne) atkurtos valstybės šimtmetį, tapo didesni patriotai nei, pavyzdžiui, 2016-aisiais, kai Lazdijų meras vykstantiems apsipirkti į Lenkiją dalino trispalves.

Skaityti daugiau...

Komentaras (0) Peržiūros: 986

Atviras laiškas LSDP Marijampolės skyriaus pirmininkui Povilui Isodai

Kęstutis Kubertavičius, LSDP narys

Tik pradėję vadovauti savivaldybei, jaunieji socialdemokratai apsikuopė. Buvo užsimota  atleisti įmonių vadovus, mokyklų direktorius. Antai ilgai tardė (lyg KGB) aukščiausią vadybos patirtį turinčią Marijampolės ligoninės direktorę. Nei partinė „bičiulystė“, nei kvalifikacija - nesvarbi. Svarbu, kaip žemai nusilenki įeidamas į kabinetą.

Skaityti daugiau...

Komentaras (0) Peržiūros: 688

KVIETIMAS

2018 m. Balandžio 19 d. nuo 10 iki 15 valandos Marijampolės savivaldybėje

Kviečiame visus daugiabučių namų gyventojus atvykti į Marijampolės savivaldybę, kurioje Jus konsultuos ir į Jūsų klausimus dėl daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) atsakys profesionalūs ekspertai.

Skaityti daugiau...

Komentaras (0) Peržiūros: 1355

Laukiant ne GODO*

Vytautas ŽEMAITIS. Aikštelėje prie „Norfos“ parduotuvės Dariaus ir Girėno gatvėje baigiamas įrengti metalinių konstrukcijų paviljonas. „Kas čia bus?“ - klausiu mėlyną darbo uniformą dėvinčio vyriškio. „Nesuprantu, - beveik rusiškai sako jis, - mes lenkai, nuo Varšuvos, statome kontorą“. 

Skaityti daugiau...

Komentaras (0) Peržiūros: 1652

Puslapis 1 iš 4

Scroll to top