8 605 99998 | Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Reitingai TAI NE atlyginimai

Vytautas ŽEMAITIS. Praėjusią savaite dienraštyje „Lietuvos rytas“ paskelbtos apklausos rezultatai rodo, kad Lietuvos gyventojai labiausiai pasitiki ugniagesiais - gelbėtojais. Kodėl?

... Redai trumpam išėjus iš savo buto, užsiliepsnojo televizorius, ėmė plisti ugnis. Marijampolietė nedelsdama paskambino gaisrininkams. Šie atvyko po septynių minučių.  Viską greitai užgesino. 

Reda sako, kad ją nudžiugino pareigūnų profesionalumas ir mandagumas. „Negirdėjau nė vieno keiksmažodžio, nors  reikėjo tramdyti smalsuolius, kurių netrūksta bet kur kilus gaisrui. Tai matome televizijos reportažuose“, - pastebi vienos iš miesto įstaigų vadovė.

Apsitvarkiusi po gaisro ji nuėjo į Marijampolės priešgaisrinę gelbėjimo valdybą atitinkamos pažymos, o po to vieno iš vadovų pasiteiravo pagal jos iškvietimą atvykusių gaisrininkų pavardžių. „Norite pareikšti jiems pretenzijų?“, - pasiteiravo pareigūnas. Kai lankytoja paaiškino, kad nori laikraštyje padėkoti puikiai darbą atlikusiems vyrams, pašnekovo veide išvydo nuostabą. Anot jo, gaisrininkai padėkų sulaukia labai retai ir žodžiu. O štai pretenzijų netrūksta,dažniausiai dėl to, kad gesinant gaisrą kažkas aplieta, sulieta, užlieta. 

Bet žmonės jais pasitiki labiausiai, nors jų atlyginimai vos ne mažiausi. Kita vertus, jeigu būtų atvirkščiai, būtų blogai. Būtų kaip Seime, kurio nariai gauna didžiausius atlyginimus, nors mažiau nei Seimu gyventojai pasitiki tik partijomis.  

Komentuokite

Rašyti komentarą kaip svečias

0
  • Komentarų nerasta
Scroll to top