8 605 99998 | Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Labia jau inter...

Vytautas ŽEMAITIS. Į futbolo klubo „Sūduva“ organizuotą spaudos konferenciją nenuėjau. 

Laiką, kurį būčiau ten gaišęs, skyriau pasitikrinti geografijos žinias. Mat sutikęs pažįstamą sportininką ir paklausęs, kur yra Gabonas, buvau perklaustas, ar neturiu omenyje gibono. Ne  beždžionės, o tokia pravarde garsėjusio nusikaltėlio.

Patikslinus, kad kalbu apie valstybę, žmogus pasakė ją esant Afrikoje. Į klausimą – kokiame žemyne yra Trinidadas ir Tobagas (TiT ), gūžtelėjo pečiais: „tikriausiai ten pat“ ir nusistebėjo mano dėmesiu geografijai.

Susidomėjimą paskatino  paviešinta „Sūduvos“ sudėtis. Į pirmąją šalies čempionato dvikovą su „Jonavos“ komanda Marijampolės vienuolikė stos savo gretose turėdama žaidėjų iš: Pietų Amerikos (TiT), Afrikos, Baltarusijos, Kroatijos, Makedonijos, Serbijos ir Lietuvos.

Futbolininkams, surinktiems plotuose tarp Karibų ir Baltijos jūrų, vadovauja treneris iš Kazachstano. Kaip „gieda“ šis internacionalas, pageidaujantys galės pamatyti jau šį sek­madienį  nuo 15 val. dengtoje „Arvi“ arenoje.

Dar sutikau bokso trenerį Kazimierą Daknį – jo auklėtinis Gustas Giraitis neseniai tapo Lietuvos jaunimo vicečempio­nu. „Ar ne gaila, kad baigęs mokyklą jis išvyks mokytis ir treniruotis į didmiestį?“, - paklausiau. „Gustas Marijampolėje savanoriškai atliks karinę tarnybą ir čia treniruosis“, - paaiškino treneris. 

Gal ateis laikas, kai marijampolietis ringe įveiks makedonus ir gabonus.

Komentuokite

Rašyti komentarą kaip svečias

0
  • Komentarų nerasta
Scroll to top