8 605 99998 | Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Prekiautojai braižo išeiginių maršrutus

Jurgis MAČYS. Tas, kuris sako, kad internetas nurungs spaudą, labai smarkiai meluoja. Spauda klesti, ypač tuo rūpinasi prekybininkai. Jų leidinių savo pašto dėžutėje trečiadienį radau net  septynis. Iš viso 154 puslapiai. Spalvoti, su paveikslėliais. Tačiau yra ir tekstų.

 „Omnomai iškeliauja, paskutinė akcijos savaitė, paskubėkite gauti Omnomų lipdukų“, - išleisti bent 10 eurų ragina „IKI“.

„Rinkite lipdukus, - atsiliepia „Maxima“ ir tęsia. - Laimėkite daug puikių šeimos laisvalaikio prizų. Kad laikas kartu būtų smagus. Pasiimkite grynųjų pinigų kasose. Patikrinta Lenkijoje“.

„Vienam pirkėjui galima įsigyti ne daugiau kaip po 5 pakuotes šviežių žuvų ir mėsos...“, -  įspėja „Lidl“.

„Tai tau atsipirks“, - bent kelioms valandoms palikti Marijampolę ir apsipirkti Lenkijoje kviečia „Kaufland“. Net nemokantis lenkiškai ima į rankas skaičiavimo mašinėlę ir pasitikrina, ar važiuoti apsimoka. Juk konkurentai vienoje krūvoje.

Beverčiant zlotus į eurus, tarp solidžių leidinių įsiterpęs „Dormeo“ siūlo ne tik „pavojingai patogų čiužinuką“, bet ir: „Smaguriauk sveikiau“. O jei taip nesugebate, imkite į rankas leidinėlį   „Elamed‘o vaistinėlė“. Vienintelį tarp spalvotųjų juodai–baltą. Bet dviems egzemplioriais.

Malonaus skaitymo. Jei dar neišvykote apsipirkti.  

Komentuokite

Rašyti komentarą kaip svečias

0
Scroll to top