8 605 99998 | Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Ištikimybė iš karto daugeliui

Vytautas ŽEMAITIS. Pasiėmęs knygą su didele nuolaida, prie kasos išgirdau klausimą, ar turiu lojalumo kortelę, nes tik ji suteikia teisę pirkti pigiau. „Tokios kortelės žmonos piniginėje“,  - prisipažinau kasininkei, kuri tuojau pat paprašė paskolinti laukiančiųjų eilėje. Ačiū kasininkei, ačiū paskolinusiai moteriai.

Pastarajai pravėrus piniginę pamačiau įvairiose kišenėlėse šūsnį kortelių. Kai pirkėja susimokėjo už prekes, paklausiau, kiek nuolaidų kortelių turi. Pasakė, kad niekada neskaičiavo: „Imu visose parduotuvėse, kurios jas siūlo. Kitose pati paprašau. Turiu net lenkišką – kai buvau Suvalkuose, viename prekybos centrų pamačiau labai pigią prekę, tačiau prie kasos sužinojau, kad tokia kaina taikoma tik lojaliems pirkėjams – turintiems kortelę. Nepatingėjau, užpildžiau dokumentą ir išsivežiau prietaisą, kuris Lietuvoje kainuoja beveik tris kartus daugiau“.

Dar kartą padėkojau ir pagalvojau apie mūsų lojalumą turinčias liudyti nuolaidos korteles. Lojalus reiškia ištikimas. Labai daug lietuvių yra ištikimi: „maximoms“, „norfoms“, „megoms“, „akropoliams“, „ikinėms“ „riminėms“, „cancanams“, drabužių, avalynės, paukštienos, kiaulienos ir dar velniai žino kokioms parduotuvėms, užeigoms, skalbykloms, plovykloms, degalinėms... Ištikimi visiems urmu. Nes taip galima gyventi pigiau. Taip čia ir gyvename. Arba vykstame į užsienį, kur pigiau ir be lojalumo kortelių. Įdomu, kokios nuolaidos pargrąžintų emigrantus? 

Komentuokite

Rašyti komentarą kaip svečias

0
  • Komentarų nerasta
Scroll to top